Asansörlü Taşımacılık Nedir?

Ev taşımacılığı sektörüne yeni giren kavramlardan birisi de asansörlü nakliyat kavramıdır. Asansörlü nakliyat kısa sürede hızla yayılarak bugün hemen hemen bütün nakliyat firmaları tarafından tercih edilmektedir.

Ümraniye evden eve nakliyat firması olarak taşınacak eşyaları bina dışına aktarıp kamyonlara yüklüyoruz. Yeni eve eşyaların taşınması için binanın dışından evin balkonuna yada uygun olan penceresine asansörlerle taşıma işlemi yapmaktayız. Asansörlü taşıma sektöründe kullanılan asansörler eşya taşımaya uygun olarak tasarlanmıştır. Yüksek katlara ulaşabilen asansörlerle taşıma işlemi daha hızlı ve güvenli bir şekilde yapılmaktadır.

İstanbul evden eve nakliyat firmaları içinde önemli bir yere sahip olan nakliyat firmamız asansörlü taşıma hizmetini sorunsuz veren firmalardan birisidir. Asansörlü taşıma ile eşyalarınız kısa sürede zarar görmeden, çizilmeden, deforme olmadan taşınır. Üstelik taşıma öncesinde tüm eşyalarınız sigorta firmamız tarafından sigortalanmaktadır. Böylece taşıma sırasında oluşabilecek kazalara karşı eşyalarınız güvence altına alınmış olur.

Çekmeköy evden eve nakliyat firması olarak her zaman kaliteyi birinci sırada tutmaktayız. Müşteri memnuniyet ilkesine göre hizmet veren uzman kadromuz nakliyat ihtiyaçlarınıza hızlı ve ekonomik çözümler üretmektedir. Alanında uzman taşıma ekibimizle taşıma öncesinde tüm eşyalarınız ambalajlanıp güzelce paketlenir. Taşıma işlemi için size bir takvim verilir. Taşıma işlemi verilen tarihlere sadık kalınarak yapılır. Nakliyat hizmetlerinde uygun fiyat garantisi ile hizmet almak için hemen bizimle iletişime geçin.