Burçların şans ve para durumu: 28 Ağustos – 3 Eylül haftası!…

Paylaş

KOÇ: Maddi konuların ve karşılıklı iletişimin önemli olduğu bir hafta. Olaylara gelişigüzel yorum getirmekten hoşlanmadığınız için çekimser tavırlarınızın altında daha iyi kavrama özelliği yatıyor. Finans konularında ketumsunuz.

Paylaş

BOĞA: Yeni bir işbirliği içinde olabilir ve bu işten önemli paralar kazanabilirsiniz. Her şey size bağlı gelişecek. Çevrenizin sözlerinden etkilenmeden hareket etmelisiniz. Başarı sizin için önemli bir olgu ve disiplinlisiniz.

Paylaş

İKİZLER: Organizasyon işlerinden müthiş keyif alıyorsunuz. Bu hafta yeni bir sistem geliştirebilirsiniz. İşinizle ilgili yeni olayları takip etmeli ve kararlarınızı daha sonra vermelisiniz. Aktiviteler için yoğun bir döneme giriyorsunuz.

Paylaş

YENGEÇ: Düşüncelerinize akıcılık kazandırmak istiyor ve olayları kendi tarzınıza göre yorumluyorsunuz. Arkadaşlarınızın size önerecekleri fikirlerden yola çıkarak kendinize daha çok zaman ayırmalı ve düşünme fırsatı yaratmalısınız.

Paylaş

ASLAN: Çevre koşullarının yaptığı baskıyı esnetme konusunda gerekli yapılanmayı sağlamalısınız. Geliştireceğiniz yeni projeleriniz için size yardım edecek dostlara ihtiyacınız olabilir. Aklınızı doğru kullanmalısınız.

Paylaş

BAŞAK: Bugün, kendinizle baş başa kalıp çevre koşullarının yarattığı zoraki ortamlardan uzaklaşmak istiyorsunuz. Uğraş verdiğiniz alanda kendinize sabrı empoze edin. Siz ayrıntıları abartarak süreyi uzatıyorsunuz.

Paylaş

TERAZİ: Duygusal konularda şüpheli yönünüzü ortaya çıkaran davranış biçimini benimseyerek partnerinizin üzülmesine neden olacaksınız. Sezgilerinizin sizi yanlış yönlendirmesine izin vermemeli ve oluşan gerilimi yumuşatmalısınız.

Paylaş

AKREP: Olayların iç yüzünü merak ederken çevre bağlantılarınızı sistemli bir şekilde yürütmekten yanasınız. Arkadaşlarınızla sağlam ilişkileriniz içinde olacaksınız. Duygularınızı yoğun yaşadığınız için yaratıcılığınız hızlanıyor.

Paylaş

YAY: Kişisel ilişkilerinizde yeterli enerjiye sahip oluşunuz ve partnerinize verdiğiniz değer birlikteliğinize olumlu yansımalar getiriyor. Duygusal konularda kendinizi yenilemenin zamanı geldi. Algılama konusunda güçlüsünüz.

Paylaş

OĞLAK: Olayları doğal akışına bırakmak için kendinizi zorlayacaksınız. Disiplin sizin için önemli. İsteklerinizi yönlendirirken geleneksel davranışlar sergilemeniz yenilik taraftarı olan kişilerden tepki almanıza neden olabilir.

Paylaş

KOVA: Mesleğinizle ilgili başarılı bir tablo çizmeniz sizi çevrenizde örnek kişi haline getiriyor. Önem verdiğiniz kişileri kendinize çekmeyi biliyor ve çok da başarılı oluyorsunuz. Toplumsal çalışmalarınız önemli.

Paylaş

BALIK: Bu hafta, duygusal konuların ön plana çıkmasıyla birçok konuda derin ve anlamlı düşünceler içinde olacaksınız. Çalışma hayatınızın gücüne inanıyor ve duygusal yaşamınızda karşılaştığınız problemleri gözünüzde çok fazla büyütüyorsunuz.

şans postası astroloji burçlar