Burçların şans ve para durumu: 4-10 Eylül haftası! Filiz Özkol…

Paylaş

KOÇ: Nedensiz korkularınızı yenmeli ve kişiliğinizi daha çok ortaya koymalısınız. Siz gücü seven biri olduğunuz için liderlik özelliklerinizi pekiştirecek yeni atılımlar peşindesiniz. Bu hafta sosyal aktiviteleriniz yoğun geçecek.

Paylaş

BOĞA: Ailevi konularda hassas bir yapınız var. Takıntılarınız yüzünden bocalayabilirsiniz. Değiştirmek istemediğiniz değer yargılarınız yüzünden ikileme düşebilirsiniz. Sorunlardan kaçmayı denerseniz rahatladığınızı göreceksiniz.

Paylaş

İKİZLER: Maddi konularda geri kalmak istemediğiniz için çevre koşullarını zorluyorsunuz. Yolları kapsayan işlerin gündem kazanmasıyla yaşantınız hareketlenecek. Enerjinizin güçlü olması bazı hataları da beraberinde getiriyor.

Paylaş

YENGEÇ: Aileniz ve evinizle ilgili birtakım çalışmalar ön planda olabilir. Gerekli donanıma sahip olmanıza rağmen sizi zorlayan olaylar karşısında çelişkiler yaşayabiliyorsunuz. Bu hafta çevrenize daha anlayışlı olmalısınız.

Paylaş

ASLAN: Bu hafta enerjinizin sınırlarını kendiniz çizmelisiniz. Duygularınızı paylaşırken dikkatli olmalı ve çevrenizin sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Enerjinizi çevrenize ispat edebileceğiniz önemli günlerinizden biri.

Paylaş

BAŞAK: Güneş burcunuzda olumlu ilerliyor. Bugün kendinizi daha enerjik ve sağlıklı hissediyorsunuz. Ortaklıklar ve iş yaşantınızda bazı kişilerin desteğinize ihtiyacı olabilir. Paylaşıma fazla önem vermeniz bazen hata olabilir.

Paylaş

TERAZİ: Çok güçlü duygulara sahip olduğunuz için adeta başarıyı çağırıyorsunuz. Yalnız en büyük kusurunuz hep istediğiniz cümleleri duymak istemeniz. Bu hafta gereksiz alınganlık gösterebilir ve partnerinizi suçlayabilirsiniz.

Paylaş

AKREP: Bazı kişiler tarafından izlenmek size farklı bir hareket kazandıracak ve kendinize olan güveninizin artmasına neden olacak. Aile bağlarınızın çok güçlü olması nedeniyle onların sorunlarını da yüklenmenize sebep oluyor.

Paylaş

YAY: Maddi konularda elde ettiklerinizin üstünde taleplerinizi gerçekleştirmeyi düşünüyorsunuz. Her yönden güçlü konuma gelmek istemenizi altında kendinizi ispat etme duygusu yatıyor. Çevre koşulları sizi zorluyor. Rakip tanımıyorsunuz.

Paylaş

OĞLAK: Bugün Ay’ın bulunduğu konum, duygusal yaşantınızla ilgili kendinizi tanıma fırsatı veriyor. Geçmiş olaylarla ilgili sorgulama yapabilirsiniz. İsteklerinizin gerçekleştirme konusunda farklı detaylar üzerinde durmanız güzel.

Paylaş

KOVA: Enerjinizi sosyal ilişkilerinizle çok güzel kanalize edebiliyor ve istediğiniz başarıya kolay bir şekilde yaklaşıyorsunuz. Arkadaşlık bağlarınızı daha da ön plana çıkaracak davranışlar içindesiniz. Bazı olaylara kırılabilirsiniz.

Paylaş

BALIK: Her türlü ilişkileriniz için yoğun bir hafta. Takıldığınız konuları çözümlemeden bırakmıyorsunuz. Uzun süredir görmediğiniz dostlarınızla aranızda yeniden iletişim kurulacak. Sanatsal çalışmalarınız gündeme geliyor.

Burçlar şans postası burçların para durumu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir