Emre Belözoğlu: Üç tane daha oyuncuyu takımımıza katacağız

Yeni dönem hazırlıkları kapsamında Burdur’a gelen Medipol Başakşehir, Süleyman Demirel Havalimanı’ndan grup otobüsüyle kamp yapacakları Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (MAKÜ) Tesisleri’ne geçti.

Başakşehir kafilesi yaklaşık 2 saat dinlenmenin akabinde teknik yönetici Emre Belözoğlu idaresinde dönemin birinci çalışmasını gerçekleştirdi.

BELÖZOĞLU: 3 OYUNCU DAHA DAHİL EDECEĞİZ

Medipol Başakşehir Teknik Yönetici Emre Belözoğlu Demirören Haber Ajansı’na (DHA) yaptığı açıklamada, “Bizim geçen yıldan oturmuş bir tertibimiz var. Güzel bir oyuncu kümemiz var. Puansal manada geldiğimiz günden itibaren daha güzelini yapabilirdik lakin âlâ puan topladık. Avrupa kupaları amacımıza ulaştık. Oraya da gitmek istiyoruz. Hazırlıklarımıza üç gün evvel İstanbul’da başladık. Bu süreç bugün Burdur’da kampımız ile bir arada devam edecek. Dönem için hazırlıklarımız devam ediyor. Mevcutta da düzgün bir takımımız var lakin iki üç tane dayanak olacak. Zati iki tane oyuncumuz ortamıza katıldı. Üç tane daha oyuncuyu içeriye dahil edeceğiz üzere görünüyor” dedi.

“SKOR KATKISI VERECEK OYUNCULARLA GÖRÜŞME HALİNDEYİZ”

Ön tarafta oynayabilen, skora katkı verebileceğini düşündükleri oyuncularla görüşme halinde olduklarını kaydeden Belözoğlu, “Başakşehir grubunun maksadı yıllardır tıpkı. En berbat Avrupa kupalarına gitmek. Dönemi en üstte bitirmek ismine bu uğraşımızı göstereceğiz ve bu gücümüz var, geçmişimizde var. Yeniden birebir formda yolumuza devam edip ilerleyeceğimizi düşünüyorum” diye konuştu.

Başakşehir, 15 gün boyunca yeni dönem hazırlıklarını Burdur Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Tesisleri’nde sürdürecek.