Erkan Kolçak Köstendil: Marsel, ‘Ankara Messi’ diye top sürüyor

Kendisi gibi oyuncu eşi Cansu Tosun ve oğlu Marsel’le Mısır’da tatil yapan Erkan Kolçak Köstendil, “Bir davet üzerine Mısır’a gittik. Gezip, tozmayı çok seviyoruz. Güzel yerler tabii ama bizim de Antalya’mız var” açıklamasını yaptı.

“KÜBA VE KUTUPLAR’I MERAK EDİYORUM”

“Hayatımda daha çok merak ettiğim yerler var” diyen oyuncu, “Küba ve Kutuplar’ı çok merak ediyorum. Tiyatro oyunumla çok gezdiğim için, gittiğimiz yerlerin de ancak gecesini görebiliyoruz” şeklinde konuştu.

“BİR TANE SİNEMA PROJEMİZ VAR”

Yazı çalışarak geçireceğini belirten oyuncu, “Tiyatro oyunu harika geçiyor. Altıncı sezondayız, ilgi oldukça devam edeceğiz. Bir tane sinema projemiz var, bir tane de çekilmiş olan var, yayınlanmasını bekliyoruz” dedi.

“MARSEL’İN FUTBOLA YETENEĞİ VAR”

Üç yaşındaki oğlu Marsel’in kendisi gibi futbola büyük ilgisinin olduğunu dile getiren ünlü isim, “Galatasaray Sarıyer futbol okulu var. Normalde beş yaş altını almıyorlar ama bir idmana götürdük, hoca da ‘Gelsin’ dedi. ‘Ankara Messi’ diye diye top sürüyor. Yeteneği de var sanırım. Yedi yaşındaki arkadaşları ile idmanı tamamlıyor” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir