Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü nasıl yapılır?

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü, terk edilmiş ve hala aklı sevgilisinde olan bireylerin başvurduğu bir sihir olmaktadır. Bu sihir ile sizi terk eden sevgiliniz geri dönmektedir. Evli yahut bekar bireylerin başvurduğu bir yöntemdir. Evli şahıslar tek eden eşleri için bu büyüyü yaptırırlar. Böylelikle dağılan yuvalarının yineleme eski mesut günlere ulaşmasını temin ederler. Bekar şahıslar de sevgilisi yönünden terk edildiğinde hala onu seviyorsa ve onunla mesut olacağına inanıyorsa giden sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptırmaktadır.

 

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü nasıl yapılır? Sorusunun cevabını merak ediyor olabilirsiniz. Yüzyıllardan beri uygulanan bu sihir ile pekçok şahıs sevdiğine kavuşmaktadır. Büyüler değişik şekillerde uygulanmakta ve uygulanmaktadır. Kişiler ilk olarak işinde iyi olan bir medyuma gitmeli ve halini anlatmalıdır. Ancak onun izleyeceği yol ve yöntemle gideni geri getirebilirsiniz. Bu büyüye başvuranlar nişanlısı yönünden terk edilmiş yahut eşinin bir diğer bayan için kendisini terk etmiş kadınlar olabilmektedir.

 

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Malzemeleri Nelerdir?

 

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü malzemeleri gene medyumunuz yönünden belirlenecektir. Öncelikle birtakım bakliyatlar yahut nesneler bütün büyülerde olduğu gibi bu büyüde de kullanılmaktadır. Ayrıca bireyin resmi yahut kullanım eşyası dahi istenebilir. Geri getirme büyülerinde yetkin olan medyumlar sizlere hangi malzemelerin kullanılacağını söyleyecektir. Bunların bazıları sizden istenirken bazıları dahi medyumlarda bulunmaktadır. Büyü yapımında malzemelerin tesiri büyüktür. Bunlara dualar okunmaktadır.

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü duaları bilim ve irfan sahibi olan medyumların bilgisi dahilindedir. Dua okunmadan hiç bir sihir sonuçlanmamaktadır. O yüzden medyum hocalar Havas yahut Ledün dinlerini bilen ve lüzumlu duaları okuyan kişilerdir.

 

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Etkileri Nelerdir?

 

Her sihir uygulandıktan sonra sihir uygulanan kişide birtakım etkiler görülmektedir. Bu etkiler için sabırla beklemeniz lazım olur. Eğer sihir doğru bir şekilde yapıldıysa bir iki hafta içerisinde etkiler meydana çıkacaktır. Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü etkileri şunlardır:

 

 • Büyü uygulanan kişide huzursuzluk
 • Pişman olma durumları
 • Geri dönme isteği
 • Sadece sihir yaptıran bireyi düşünme durumu

 

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Evde Yapılır mı?

 

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü evde yapılması söz hususu değildir. Çünkü şahıslar şuursuz olarak hatalı hareketler yapabilirler. Kulaktan dolma bilgilerle sihir uygulamak epey mahzurlu bir haldir. Hem bireylerin sağlığını negatif yönde etkileyebilir üstelik daha kötü sonuçların meydana çıkmasına niçin olabilirsiniz. O yüzden her büyüde olduğu gibi giden sevgiliyi geri getirme büyüsü de bir medyumun yönlendirmesiyle yapılmalıdır. Uygulanacak usul, okunacak dualar yahut söylenecek tılsımlı sözcükler medyum hocanızın bilgisi dahilinde olmalıdır.

 

Giden Sevgiliyi Geri Getirme Büyüsü Çeşitleri Nelerdir?

 

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü türleri değişik isimlerle anılabilir. Ama maksat çoğunlukla aynıdır. İlk kere sihir yaptıracak olan şahıslar hangi tür gideni geri getirme büyüsünün uygulanacağını medyum hocalarına bırakmalıdır. Çeşitler arasında şunları söyleyebiliriz:

 

 • Giden eşi geri getirme büyüsü
 • Giden nişanlıyı geri getirme büyüsü
 • En tesirli gideni geri getirme büyüsü
 • En kısa sürede tutan gideni geri getirme büyüsü
 • Kesin netice veren gideni geri getirme büyüsü
 • Gideni geri getirme muskaları
 • Gideni geri getirme tılsımları

 

Giden sevgiliyi geri getirme büyüsü yaptıranlar sonuçlarından epey memnundur. Büyünün yapılmasından sonra eşin yahut sevgilinin pişman olarak geri döndüğü görülür. Ama medyum yardımı alabilmek ve medyumun yönlendirmesiyle hareket etmek lazım olur. En doğru ve en iyi neticesi alabilmek için bu önemlidir.