İstanbul’da dehşet! Annesini ve iki kardeşini öldürdü

Esenyurt’ta meskende tartıştığı annesiyle birlikte kız ve erkek kardeşini tabanca ile öldüren şahıs başına sıkarak intihar teşebbüsünde bulundu. Annesini ve kardeşlerini öldüren şahıs hastaneye kaldırılırken, polis takımlarının olayla ilgili başlattığı çalışmalar sürüyor.

Olay, saat 17.45 sıralarında Esenyurt Pınar Mahallesi’nde yaşandı. Argümana nazaran, Ömer Orak ile kardeşleri Esra Orak ve Yasin Orak ortasında şimdi bilinmeyen bir sebeple tartışma çıktı. Kısa müddette tartışmaya dönen arbedeyi ayırmak için konuttaki anneleri Nuray Orak ortaya girmeye çalıştı.

ÇOK SAYIDA POLİS SEVK EDİLDİ

Bu sırada Ömer Orak, yanında bulunan tabanca ile annesi Nuray Orak ile birlikte kardeşleri Esra ve Yasin Orak’a ateş etti. Anne ve iki kardeşi olay yerinde hayatını kaybeden Ömer Orak ise başına sıkarak intihar teşebbüsünde bulundu.

Silah seslerini duyan vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine ortalarında özel harekat takımlarının bulunduğu çok sayıda polis ve sıhhat takımı sevk edildi.

ANNE VE 2 KARDEŞ HAYATINI KAYBETTİ

Olay yerine gelen polis takımları etrafta tedbir alıp vatandaşları uzaklaştırırken, anne ve iki kardeşin hayatını kaybettiğini belirleyen sıhhat grupları, intihar teşebbüsünde bulunan Ömer Orak’ı ise birinci müdahalenin akabinde hastaneye kaldırdı. Polis gruplarının olay yerindeki çalışmaları sürüyor. İHA