“Kat Kat Kazandım” Diyen İslam Memiş Yatırım Aracını Açıkladı! Ne Dolar Ne Altın…Onu Alanın Cebi Para Dolacak

Tahminleri ve yol haritaları ile dolar ve altın yatırımcıları için uygun fırsatlar sunan İslam Memiş, yeni yayınladığı görüntüsünde Dolar/TL kuruna ait çarpıcı açıklamalarda bulundu. Memiş, dolar hakkında yorum yapan 2 küme olduğunu belirterek, zehir zemberek açıklamalarda bulundu. Doların yatırım değil ödeme aracı olduğunu söz eden Memiş, “Dolar 10 liraya düşecek” “Dolar 40 liraya çıkacak” diyenlere ise sert kelamlar sarf etti. İşte o açıklamalar.

ŞOVMENLİK YAPMAYIN! DOLAR MANİPÜLE EDİLİYOR

Enflasyondan ötürü süratle yükselişe geçen Dolar/TL kuru 18 lirayı görürken İslam Memiş, yatırım yapacaklar için Temmuz ve Ağustos aylarının tatil ayı olarak değerlendirmelerini söyledi. Dolara ait yüksek iddialar yapanlara “Akıllı olun” ikazında bulunan Memiş, dolar analistlerini 2 kümeye ayırdı. Memiş, “2 küme var. Biri dolar 30-40 lira olacak diyor. Başkası 10 lira olacak. Yahu siz akıllı insanlarsınız. Bugün ki ekonomik şartlarda nasıl dolar 10 lira olur? Buna nasıl inanırsınız! Buna inanmanız için enflasyonun 20 olması lazım. Kiranın 3 bin değil bin lira olması lazım. 10 Lira olacakmış! Beklersin. Boşuna bekleme. Dolar 30-40 lira olacakmış. Şovmen bunlar. Dolar yıl sonunda 21 olabilir” dedi.

KAT KAT KAZANDIRAN SÜRECİ AÇIKLADI

Dolardaki teknik düzeyin 21 lira olduğunu söz eden Memiş, doların aslında bir yatırım değil ödeme aracı olduğuna dikkat çekti. Geçtiğimiz aylarda pariteden bahseden Memiş, yatırımcının bu alanda yatırım yapmasının daha sağlıklı olacağını belirtti. Borsaya dikkat çeken Memiş, bu alanda yapılan hakikat yatırımların daha karlı olduğunu söz etti. Akıllı yere yatırım yapın diyen Memiş, Euro/Sterlin’e dikkat çekti. Borsa İstanbul’dan pay alıp kar ettiğini tabir eden Memiş, “Yatırım yapacaksın. Akıllı yere yap. Ben ve yol arkadaşlarım Borsa İstanbul’a girdik. Dövizden kat kat fazla kazandık. Biz dövizi yatırım aracı olarak görmedik.” diye konuştu.

“SİZİ KEKLİK ÜZERE AVLARLAR”

Piyasaların manipüle edildiğini söyleyen Memiş, Eylül’de önemli sıçrayışların olacağını belirtti. Gram altının son bir talih daha vereceğini kelamlarına ekleyen Memiş, altın yatırımcılarının gaza gelip bu düzeylerden alım yapmamasını ve satış yapmaması gerektiğini savundu. Memiş, gram altına ait, “900 iken kimse ilgilenmez 1000 lira olunca ne vakit alalım diyor. Sizi keklik üzere avlarlar. Kendini çok uyanık biri üzere görme. Uzun vadeli yatırımcı ol” yorumunda bulundu.