Katar Prensi’nin eski eşi Kasia Gallanio İspanya’da ölü bulundu!

Katar prensi Abdülaziz bin Halife Al Sani’nin eski eşi Kasia Gallanio, İspanya’nın Marbella kentinde ölü bir şekilde bulundu. Gallanio’nun daha önce yaptığı “Eski eşim çocuklarımı taciz ediyordu” şeklindeki açıklamadan sonra ölmesi şüphe uyandırdı.

Katar emirinin amcası Abdülaziz bin Halife Al Sani‘nin eski eşi Kasia Gallanio, geçtiğimiz gün İspanya’da ölü olarak bulundu. 2004 yılında tanışan ve 3 çocuk sahibi olduktan sonra sancılı bir boşanma süreci yaşayan Polonya asıllı Gallanio’nun ölüm sebebinin aşırı doz uyuşturucu olduğu açıklandı. 

Abdülaziz bin Halife Al Sani

Gallanio’nun “Eski kocam çocuklarımıza uygunsuz dokunuyordu” iddiasından sonra ölmesi gözlerin milyarder Katar prensine çevrilmesine sebep oldu. Yetkililer genç kadının bedeninde hiçbir fiziksel yara ve iz olmadığını açıklasa da Gallanio’nun arkadaşları soruşturmanın derinleştirilmesini talep etti.

Kasia Gallanio

İspanya’nın çok okunan gazetelerinden El Pais’in haberine göre; Gallanio’nun en küçük kızının annesine ulaşamaması sonrasında İspanyol polisiyle temasa geçtiğini ve genç kadının ölü bulunduğunu aktardı.

Kasia Gallanio ölü bulundu