Küçükçekmece’de husumetlisinin iş yerini basan şahıs bıçakla saldırdı

Küçükçekmece’deki Barış Özgür Arı isimli şahıs, babasıyla tartışan Oğulcan G. ile arbede etti.

Oğulcan G.’yi yumruklayan Barış Özgür Arı, akabinde olay yerinden ayrıldı.

Olaydan 6 ay sonra Gültepe Mahallesi’nde Barış Özgür Arı’nın iş yerine gelen Oğulcan G., konuşmak istediğini söyledi.

Dükkana 5 el ateş etti

Yaşanan tartışma üzerine zanlı, bir anda silahını çıkartarak iş yerine yanlışsız 5 el ateş açtı. Olayın akabinde zanlı motosikletle kaçmaya çalışırken Barış Özgür Arı ise peşinden koştu.

3 yerinden bıçaklanıp hastaneye kaldırıldı

Zanlıyı yakalayan Arı, yumruklamaya başladı. Bu sırada yaşanan arbedede bıçağını çıkartan şahıs, Arı’yı 3 yerinden bıçakladı.

İHA’nın transferine nazaran, etraftaki vatandaşların üzerine olay yerine polis ve sıhhat grupları sevk edildi. Olayda yaralanan Arı hastaneye kaldırılırken, polis kaçan şahsı yakalamak için çalışma başlattı.

“Mahkememiz vardı hür kaldım”

Hasta yatağında olayı anlatan Barış Özgür Arı, “Daha evvel babamla iş yerinde bir külfet yaşamıştı. Babamın yaşı büyük üzerine yürümüş. Ben de gidince bana aksi konuştu. Hengame ettik. Sonra bana iftira attı beni gasbetti diye. Ben onu gasp etmediğimi kamera manzaralarıyla ispatladım. Mahkememiz vardı. Özgür kaldım olayın üzerine fazla düşmedim.


“Belime ve iki koluma bıçakla saldırdı”

Ortadan 6 ay geçti. Benim çalıştığım işyerine gelip ‘ara sokağa gel konuşalım’ dedi. Ben anladım bir şey olacağını belinden silah çıkarıp sıkmaya başladı. Ben peşinden koştum. Silah kuru sıkıydı sanırım. Yakaladım. Gerimden belime ve iki koluma bıçakla saldırdı. Olayın sıcaklığıyla belimdeki acıyı hissettim” dedi.