Sefo ve Ufuk Beydemir arasındaki tartışmanın ardı arkası kesilmiyor!


‘Isabelle’ şarkısıyla sosyal medyada viral olan 12 yaşındaki Fevzi Kaan, geçtiğimiz günlerde Sefo konserinde ünlü rapçiyle sahne almıştı. Ufuk Beydemir de bu durumu kabullenmeyerek Sefo’yu eleştirince olanlar oldu.

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN İZLE

Ünlü rapçi Sefo’ya olan hayranlığıyla bilinen 12 yaşındaki Fevzi Kaan’nin Isabelle şarkısına getirdiği yorum adeta dillerde pelesenk oldu. Son günlerin çok konuşulan ismi Kaan, geçtiğimiz günlerde Sefo konserinde enstrümanıyla sahne alarak, dinleyicileri coşturmuştu.

Sefo da 12 yaşındaki bir çocuğun hayalini gerçekleştirmenin mutluluğunu tüm hayranlarıyla paylaşmıştı. Ancak bu surum sosyal medya gündeminde tartışma çıkmasına sebep oldu.

Şarkıcı-söz yazar Ufuk Beydemir, 12 yaşındaki çocuk üzerinden prim yapıldığını söyleyerek Sefo’yu eleştirdi. Ünlü rapçi, kayıtsız kalamayarak Baydemir’e, daha önce bir çocuğun yazdığı “Ben bir kek miyim” şiirini şarkıya dönüştürdüğünü hatırlattı.

BİRBİRLERİNİ ELEŞTİRDİLER

“Seviye bu. Prim yapan bu” diyen Beydemir’e karşı Sefo, sessiz kalamadı.

12 yaşındaki bir çocuk bir hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. sen prim ve seviyeden bahsediyosun. yine küçük bir çocuğun sözlerini yazdığı “ben bir kek miyim” diye bi’ şarkın var. prim ve seviye araştırmana oradan devam et https://t.co/fZNyOHM9KL

— s e f o (@sefo362) September 20, 2022

Ünlü rapçi Beydemir’in eleştirisine şu sözlerle yanıt verdi:

“12 yaşındaki bir çocuk bir hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. sen prim ve seviyeden bahsediyorsun. Yine küçük bir çocuğun sözlerini yazdığı ‘ben bir kek miyim’ diye bir şarkın var. Prim ve seviye araştırmana oradan devam et”

12 yaşındaki bir çocuk bir hayalini gerçekleştirdiğini söylüyor. sen prim ve seviyeden bahsediyosun. yine küçük bir çocuğun sözlerini yazdığı “ben bir kek miyim” diye bi’ şarkın var. prim ve seviye araştırmana oradan devam et https://t.co/fZNyOHM9KL

— s e f o (@sefo362) September 20, 2022

HARARETLİ TARTIŞMA BİTMİYOR

Son olarak Sefo’nun yanıtı üzerine Beydemir, “Ben sıfır yetenek bir çocuğun “başarı”sını, gördüğü ilgiyi eleştirdim fakat arkadaş üzerine alınmış nedense.7 yaşında çocuğun yazdığı derinlikli sözleri şarkıya çevirdim evet,yaptığım işin arkasındayım hâlâ.O şarkıyla şu kulak kanatan video’yu kıyaslamak ister miyiz gerçekten?” ifadelerini kullandı.

Ben sıfır yetenek bir çocuğun “başarı”sını, gördüğü ilgiyi eleştirdim fakat arkadaş üzerine alınmış nedense.7 yaşında çocuğun yazdığı derinlikli sözleri şarkıya çevirdim evet,yaptığım işin arkasındayım hâlâ.O şarkıyla şu kulak kanatan video’yu kıyaslamak ister miyiz gerçekten? 🙂 https://t.co/54tY9Zh5bz

— Ufuk Beydemir (@ufukbeydemir) September 20, 2022

Bu tartışmaya bazı sosyal medya kullanıcıları da dahil olurken tartışmanın devamı şu şekilde devam etti:

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

Esra Erol’un bu haftaki konuğu Cemile Hanım tavırlarıyla sosyal medya gündemine oturdu!