Survivor mağduru Batuhan Karacakaya’nın kız kardeşi yakıyor! Pozları lisanlara düştü

Aşk-ı Memnu dizisinde Bülent karakteri ile yıldızı parlayan Batuhan Karacakaya, TV8’de yayınlanan Survivor All Star 2022 müsabakasında yarıştı. Finalde elenen Karacakaya’nın elenmesinin şaibeli olduğunu tez eden ailesi toplumsal medyadan Acun Ilıcalı’yı amaç alan paylaşımlar yapmaya başladı. Annesi Gülhayat Karacakaya çocuğunun hakkının yenildiğini argüman ederken, kız kardeşi Melissa Karacakaya’dan da dikkat çeken paylaşımlar geldi. Paylaşımları kadar hoşluğu ile de dikkat çeken kız kardeş Instagram’daki fotoğrafları ile adeta toplumsal medyayı salladı. İşte Melissa Karacakaya’nın dikkat çeken hoşluğu.

SURVİVOR MUAMMASI! BATUHAN ELENDİ ANNE VE KARDEŞ ÖNE ÇIKTI

Abisi Batuhan Karacakaya’nın elenmesinden sonra, toplumsal medya hesabından “Elimizden geleni yaptık, hakkımızda iyisi buymuş. Üzüldüğüm tek şey keşke abim bu kadar emek vermeseydi o da yatsaydı. Oy atan dayanak olan herkesten Allah razı olsun” paylaşımı yaptı. Batuhan’ın annesi Gülhayat Karacakaya ise ağır kelamlarından ötürü Acun Ilıcalı’dan reaksiyon almıştı.

Tüm bunlar yaşanırken eleme gecesi adeta soğuk savaşa döndü. Batuhan Karacakaya, “Bir mektubum var” diyerek Acun Ilıcalı’yı tehdit etti. Survivor’un eleme gecesi tam bir kaos ortamında dönmüşken, Batuhan’ın kız kardeşi Melissa Karacakaya’nın paylaşımları öne çıkarken, genç kızın hoşluğu de konuşulmaya başlandı.

İşte Melissa Karacakaya’nın dikkat çeken fotoğrafları