Avukat Buket Nurşah Tekışık Lüks Araba Koleksiyonuyla İlgili Açıklama Yaptı!

Savcı odasında çektirdiği fotoğrafla gündem olan avukat Buket Nurşah Tekışık lüks araba koleksiyonu olduğu iddialarına yayınladığı videoyla yanıt verdi.

Avukat Buket Nurşah Tekışık’ın İstanbul’da bir savcının odasında çektirdiği fotoğrafları ve “Ben asla kaybetmem ya kazanırım ya da öğrenirim” notuyla paylaşması gündem olmuştu.

Tekışık tepkilerinden ardından “Ben tek başına çalışan ve İstanbul’da tek başına ayakta durmaya çalışan bir kadınım. Herhangi bir hakim ile savcı ile bağlantım yok. O fotoğrafın altında paylaştığım söz de bir kitap sözü. Bir avukatın savcının odasına giremez diye bir kanun varsa siz söyleyin.” açıklaması yapmıştı.

Daha sonra da Buket Nurşah Tekışık’ın, Mercedes ve BMW gibi lüks marka araçlardan oluşan bir koleksiyonu olduğu ortaya çıkmıştı.

Lüks bir yaşantısı olan avukat Buket Nurşah Tekışık, videolu yeni bir açıklama yayınladı. Tekışık, “Son zamanlar gündemi bu şekilde meşgul ettiğim için özür diliyorun ancak şu an hakkımda bir linç politikası izlenmekte ve yine hakkımda asılsız haberler paylaşılmaktadır. Üzerime ait tek bir araç bulunmaktadır. Üniversitedeyken de arabam vardı bunu babam almıştı.” dedi.

Avukat Tekışık’ın açıklamasını buradan dinleyebilirsiniz:

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx