Bahçeli’den “Dilber” tepkisi: Bu karakterin servis edilmesi zamanlama itibariyle manidar bir komplo emaresi taşımaktadır

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Manisa’da “Cumhur Bizim Türkiye Hepimizin” temalı açık hava toplantısında İnci Taneleri dizisine tepki göstererek “Astronot Alper Gezeravcı sayesinde Türkiye’nin başını yükseklere çevirdiği şu günlerde bir dizi film vasıtasıyla Dilber karakterinin servis edilmesi örtülemez çelişki ve zamanlama itibariyle manidar bir komplo emaresi taşımaktadır.” dedi.

“ALPER GEZERAVCI’NIN UZAYA GİTTİĞİ DÖNEMDE DİLBER’İN SERVİS EDİLMESİ KOMPLO EMARASİ”

Yerel seçimlere sayılı günler kala MHP lideri Devlet Bahçeli, Manisa’da açık hava toplantısında konuştu. Bahçeli, halka seslendiği konuşmasında son günlerin popüler dizisi İnci Taneleri’ni eleştirdi. Pavyon dansıyla gündem olan diziyle ilgili “Komplo emaresi” kullanan Bahçeli, şu ifadeleri kullandı:

“Alper Gezeravcı kardeşimizin uzaya gittiği şu dönemde bir dizi vasıtasıyla Dilber karakterinin servis edilmesi de bir başka örtülemez çelişki ve zamanlama itibariyle manidar bir komplo emaresi taşımaktadır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx