Dilek Taşı’nda duygu dolu anlar! Cemre’nin üzerine kurulan plan ortaya çıktı

Başrollerini Salih Bademci, Hazal Subaşı ve Ozan Dolunay’ın paylaştığı Dilek Taşı’nın oyuncu kadrosunda Elif Doğan, Perihan Savaş, Özge Özberk, Teoman Kumbaracıbaşı, Çiçek Dilligil, Engin Yüksel, Afra Karagöz, Lena Naz Kalaycı ve Ömer Toprak Yılmaz gibi birbirinden başarılı isimler rol alıyor. Dilek Taşı’nda önce çıkanlar şu şekilde:

KENAN, MUSTAFA İLE FİGEN’İ MÜŞTEMİLATTA BİRLİKTE GÖRDÜ

Figen’in yaptığı fedakarlığı öğrenen Mustafa, parayı geri alabilmek için uğraştı ve başardı. Mustafa parayı tek kuruşuna bile dokunmadan Ömer’e teslim etti. Yaşananları bir de Mustafa’nın ağzından dinlemek isteyen Ömer, ona zeytin dalı uzattı. Köşke gelen Kenan; Mustafa ile Figen’i müştemilatta birlikte gördü.

SEVDA’YI KENDİ GELİNLİĞİ İLE GÖREN FİGEN ŞOKE OLDU

Panikle evden ayrılan Macide, yurda ulaştığında beklemediği bir durumla karşılaştı. Cemre için Mustafa’ya yardım etmeye karar veren Ömer, onu sahte bir kimlik ile Rona Köşkü’nde işe soktu. Ünlü olmayı kafasına koyan Ebru, çekim için ajansa gitti. Genç kız Aras’ın kafasından geçen planlardan habersizdi… Akşam yemeğine çağırmak için Sevda’nın odasına giden Figen, onu kendi gelinliği ile görünce şoke oldu. Bir an bile olsa Sevda’ya inandığı için kendisine kızan Figen, odayı terk etti.

SEVDA, YILLARDIR YAŞADIĞI KISKANÇLIĞI KENAN’A İTİRAF ETTİ

Üzerinde gelinlikle bahçenin en karanlık köşesine giden Sevda, yıllardır yaşadığı kıskançlığı Kenan’a itiraf etti. Rüçhan’ın Cemre’yi herkesten habersiz bir şekilde yetimhaneye götürmesi, yeni sorunları da beraberinde getirdi. Daha önce Rona Köşkü’nü ziyaret eden bir yetkili, artık Cemre’nin eve dönmesinin imkansız olduğunu söyledi.

MUSTAFA ÇILGINA DÖNDÜ

Kızının yetimhaneye geri bırakıldığını öğrenen Mustafa çılgına döndü. Figen’i de yanına alan Mustafa, kızını yurttan aldı.Mustafa, Figen ve Cemre, geceyi Yılmaz Ailesi’nin eski evinde geçirdi. Annesi ile Cemre’nin durumunu daha fazla gizleyemeyen Aras, Rüçhan’ın yaptıklarını babasına anlattı. Köşeye sıkışan Macide, eli mahkum Harun’dan yardım istedi.

FİGEN VE CEMRE’Yİ KALDIKLARI EVDE BULDULAR

Yetimhane müdüresi sabah ilk iş Rona Köşkü’nü aradı ve Harun’a Cemre’nin yurtta olmadığını söyledi. Bu durum Harun’u daha da tedirgin etti. Mahalleye baskın yapan polis ekipleri, Figen ve Cemre’yi kaldıkları evde buldular. İkili ekipler tarafından karakola götürülürken, Mustafa’ya olan biteni çaresizce izlemek kaldı.

FİGEN SERBEST BIRAKILDI

Mustafa’dan kızının tutuklandığını öğrenen Ömer, Harun Rona’dan yardım istedi. Emniyetteki sorgusunda Rona Köşkü’nde hizmetçi olduğunu söyleyen Figen, kimseyi kendine inandıramadı. Harun’un araya girmesiyle gerçek ortaya çıktı ve Figen serbest bırakıldı. İlk sorduğu kişi ise Cemre oldu. Cemre’yi görmek için yurda gitmek isteyen Figen, Ömer ve Kenan engeline takıldı. Çok geçmeden Harun yurda gitti, Cemre’yi de alarak köşke geri döndü.

RÜÇHAN, CEMRE’DEN ÖZÜR DİLEDİ

Köşke geri dönen Mustafa, Figen ve Cemre’nin kurtulduğunu öğrendi. Figen’i beklemediği anda kaşısında gören Asuman, sevincini bu kez kızından saklamadı. Sinan, babannesi tarafından odaya kapatılan annesine Cemre’nin eve döndüğü haberini verdi. Kızı Ebru’nun şehrin dört bir tarafına asılan bikinili afişelerini gören Ömer, fenalaştı.Holdingin geleceği için babaannesinin zoruyla Efkan ile buluşan Sevda, karşsısında kendi portresini görünce neye uğradığını şaşırdı. Annesinin ısrarlarına dayanamayan Sinan, kapıyı açtı ve onu dışarı çıkardı. Cemre’yle konuşmayı kafasına koyan Rüçhan, küçük kızı bulmak için köşkten dışarı çıktı.Rüçhan, Cemre’den özür diledi.

ÖMER, İKİ KADININ CEMRE’NİN BÖBREĞİNİN PEŞİNDE OLDUĞUNU ÖĞRENDİ

Holdingin geleceğinin Sevda ve Efkan’ın evliliğine bağlı olduğunu düşünen Aras ve Macide, genç kıza baskı yaptılar. Kızının afişlerinin kaldırılması için Aras’tan yardım isteyen Ömer, beklediği yanıtı alamadı. Macide ve Rüçhan’ın konuşmalarını duyan Ömer, iki kadının Cemre’nin böbreğinin peşinde olduğunu öğrendi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx