Google Haberiyle Uçan 2 Altcoin! Sıradaki Ne?

İki altcoin için yer vereceğimiz haber etkili bir yükselişe işaret ediyor. İlk kripto para birimimiz Injective. İkincisi ise Apecoin. Detaylara bakalım.

Altcoin Injective dikkat çekiyor

Altcoin Injective (INJ), yıl başından bu yana %930’un üzerinde artış gösterdi. Bu etkileyici performans, token’ın potansiyelinin bir kanıtı. Ayrıca fiyatını başlangıç değerinin on katından fazlasına çıkardı. Kripto para piyasasındaki genel düşüş eğilimine rağmen, Injective (INJ) kayda değer bir yükseliş eğiliminde. Şu anda yaklaşık 1 milyar dolarlık bir piyasa değerine sahip olan INJ, piyasa değeri sıralamasında 44. sırada yer alıyor. Bununla birlikte, INJ’nin günlük işlem hacminin 80 milyon dolar civarında seyrettiğini belirtelim. Buna göre rakam piyasa değerine kıyasla nispeten düşük durumda.

Kripto piyasasındaki zorluklara rağmen, INJ yıl boyunca on katlık etkileyici bir değer artışına tanık oldu. Bu artış, INJ’yi bu ayın başlarında yaklaşık 10,4 dolar olan 0,382 Fibonacci direnç seviyesini kırmaya itti. Token şimdi 16,2 dolar civarında bir sonraki önemli Fibonacci direnciyle karşı karşıya. Ayrıca ek yatay direnç 16,65 dolar ile 25,3 dolar arasında yer alıyor. Altcoin INJ’nin Google Cloud ile ortaklığa gittiğini belirtelim. Buna göre bir web3 entegrasyonu söz konusu.

Apecoin’de artış dikkat çekti ancak daha uzun yol var

Altcoin Apecoin (APE) fiyatı, 9 Ekim’de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 0,99 dolara geldi. Ancak o zamandan beri etkileyici bir artış söz konusu. Buna göre token %30’un üzerinde bir artış yaşadı. Bu önemli artış, uzun vadeli alçalan direnç çizgisinden kayda değer bir kopuşla işaretlendi. Diğer taraftan birçok kişinin bu yükseliş trendinin sürdürülebilirliğini merak etmesine neden oldu.

Altcoin Apecoin’in fiyatı 9 Ekim’de tüm zamanların en düşük seviyesi olan 1 dolara geldi. Bu durum oldukça dikkat çekiyor. Çünkü kripto para birimi Ocak ayında 6,42 dolar seviyesindeydi. Gelinen nokta kripto para biriminin önemli ölçüde değer kaybettiğine işaret ediyor. Ancak son yükselişin bir anlamı var. Artık bu eğilimin sona erdiğine işaret ediyor. Bu düşüş eğilimi, alçalan bir direnç eğilim çizgisiyle karakterize edildi.

Göreceli güç endeksinden (RSI) yükseliş sinyalleri

Günlük Göreceli Güç Endeksi (RSI) cesaret verici bir yükseliş sinyali sunuyor. RSI, kripto para traderları tarafından bir piyasanın aşırı alım veya aşırı satım olup olmadığını değerlendirmek için kullanılan önemli bir momentum göstergesi olarak hizmet ediyor. Ayrıca alım veya satım kararlarını yönlendirmeye yardımcı oluyor. Yukarı yönlü bir trendle birlikte 50’nin üzerinde okunan bir RSI değeri, alıcıların hakimiyetine işaret eden bir yükseliş hissinin göstergesidir. RSI değerinin 50’nin altında olması ise altcoin için bunun tam tersi anlamına geliyor.

Altcoin Apecoin söz konusu olduğunda, RSI hem yükselmekte hem de 50’nin üzerinde konumlanıyor. Buna göre yükseliş piyasası koşullarına uyum sağlıyor. Altcoin Apecoin’in fiyatındaki son yükseliş hareketi dikkat çekti. Buna göre çeşitli platformlardaki kripto para traderları ve analistleri arasında olumlu bir hava yarattı. Sheldon_Sniper ve DaanCrypto gibi kripto topluluğunun önde gelen isimlerinden tahminler var. Buna göre Kriptokoin.com olarak baktığımızda APE’nin 3,20 dolara kadar çıkacağını söylüyorlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx