Nubia Z60 Ultra kamera örnekleri yayınlandı! Enfes fotoğraflar!

Nubia, üç yeni Snapdragon 8 Gen 3 destekli akıllı telefon üzerinde çalışıyor: Red Magic 9 Pro serisi, Nubia Z60 Ultra ve Nubia Z60 Fold, şirketin ilk katlanabilir telefonu. Red Magic 9 Pro serisi 23 Kasım’da piyasaya sürülecekken, Nubia Z60 Fold’un 2024’ün ilk çeyreğinde ve Z60 Ultra’nın ise bu yılın Aralık ayında tanıtılması bekleniyor. Bu cihazların kameralarıyla çekilmiş fotoğraf örnekleri, Weibo üzerinden sızdırıldı.

Nubia Z60 Ultra‘nın kamerasıyla çekilmiş fotoğraflar, Nubia Başkanı Ni Fei tarafından paylaşılmış ve Duyumcu WHY LAB tarafından yeniden paylaşılmıştır. Fotoğraflar, renk üretimi ve dinamik aralık açısından etkileyici bir performans sergiliyor. Ancak, kamera yapılandırmasıyla ilgili ayrıntılar henüz Nubia tarafından resmi olarak açıklanmadı.

Nubia Z60 Ultra kamera örnekleri yayınlandı! Enfes fotoğraflar!

Ağustos ayında sızdırılan bir görselde, dairesel kamera modüllerine sahip iki telefon görülmekte. Soldaki cihazın Nubia Z50s Pro olduğu düşünülürken, sağdaki ve daha büyük bir kamera modülüne sahip olan cihazın Nubia Z60 Ultra olduğu iddia ediliyor. Z60 Ultra’nın 1 inçlik, 35mm Sony IMX989 ana kamera sensörüne sahip olabileceği ve ekran altı ön kamera özelliğiyle gelebileceği söyleniyor.

Geekbench’te görülen Nubia NX721J cihazının, Nubia Z60 Ultra olabileceği düşünülüyor. Bu liste, cihazın Snapdragon 8 Gen 3 yonga seti, 12 GB RAM ve Android 14 ile geldiğini gösteriyor.

Ayrıca, Nubia’nın Snapdragon 8 Gen 2 yonga setiyle donatılacak Nubia Z50 SE modeli üzerinde de çalıştığı belirtiliyor. Bu cihazın, Z60 Ultra ile birlikte Aralık ayında tanıtılması bekleniyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx