OnePlus Nord N30 SE 5G, hakkında ilginç bir gerçek ortaya çıktı

Vivo ile rekabet halinde olan OnePlus, belirli küresel pazarlar için sessiz sedasız giriş seviyesinde bir akıllı telefon piyasaya sürdü. Bu ürün resmi olarak OnePlus Nord N30 SE 5G adını taşıyor ve 2022’deki OnePlus Nord N20 SE‘nin halefi olarak karşımıza çıkıyor.

En son model, birkaç önemli yükseltme ile geliyor. Daha güçlü bir 5G destekli yonga setine sahip olan cihaz, daha yüksek çözünürlüklü bir ekrana sahip olmanın yanı sıra, önceki nesil cihaz gibi Oppo markasının yeniden markalandırılmış bir telefonudur.

Yeni tanıtılan OnePlus Nord N30 SE 5G, Oppo A79 5G’nin yeniden markalandırılmış bir versiyonudur ve aynı zamanda Oppo A2 5G olarak da bilinir. Bu iki ürün, geçen yılın sonlarında ve bu yılın başlarında resmi olarak piyasaya sürüldü. Karşılaştırma yapacak olursak, daha eski model olan OnePlus Nord N20 SE, Oppo A77’nin yeniden markalandırılmış bir versiyonudur.

OnePlus Nord N30 SE 5G, hakkında ilginç bir gerçek ortaya çıktı

Nord N30 SE 5G, MediaTek Dimensity 6020 SoC tarafından desteklenmektedir. Buna karşılık, önceki model daha yavaş bir 4G destekli MediaTek Helio G35 çipi ile geliyor.

Ayrıca, telefon, 90Hz yenileme hızına sahip merkezde delikli 6.72 inç FHD+ (2400 x 1080 piksel) daha büyük bir ekrana sahip. Önceki nesil cihaz ise HD+ çözünürlüğe, 90Hz yenileme hızına ve damla çentikli daha küçük 6.56 inç bir LCD panele sahip.

Diğer özellikler her iki cihazda da daha çok benzerlik gösteriyor. 50MP (geniş) + 2MP (derinlik) çift kamera kurulumu, 8MP selfie kamerası, çift stereo hoparlörler, yanda monte edilmiş parmak izi sensörü, 5.000mAh pil ve 33W kablolu şarj desteği ile geliyorlar. OnePlus Nord N30 SE’nin fiyatı ve kullanılabilirliği hakkında yazının yazıldığı sırada resmi bir açıklama bulunmuyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx