‘Tetikçi Tuttular’: Öldürülme Korkusu Yaşayan Banu Parlak, Engin ve Dilan Polat Çiftini Hedef Gösterdi

Magazin dünyasının en tartışmalı isimleri arasında yer alan Dilan Polat ve Engin Polat çifti sosyal medyada öne çıkmaya devam ediyor. Youtube’ta ‘Deliler Delisi’ adıyla paylaştığı videolarla gündem yaratan Muhammet Yakut’un Polat ikilisinin ‘kara para akladıkları’nı öne sürmüştü. Yankıların devam ettiği şu anlarda Banu Parlak’ın açıklamaları yeni bir gündem yarattı. Parlak ‘Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır’ ifadelerini kullandı.

Lüks yaşamlarının her detayını paylaşmaktan bir an geri kalmayan Dilan ve Engin Polat çifti gündemden düşmek bilmiyor.

Engin Polat’ın kendisine hediye olarak bir uçak aldığı konuşulan Dilan Polat geçtiğimiz günlerde, herbirimizin düşündüğü ‘bu kadar para nerden geliyor?’ sorusuna yanıt vermişti.

Önlerinde kuyruk olan 130 tane şubesinin olduğunu açıklayan Polat, ”bir ayda bir milyon adet kozmetik ürün satan insan çok iyi paralar kazanmıyor mudur?’ demişti.

Özellikle son dönemlerde yaptıkları mafyavari paylaşımlarla tepkilerin odağı haline gelen çift hakkında bir iddia ortaya atılmış ve mafyayla başlarının belaya girdiği söylenmişti.

‘Delilerin Delisi’ adıyla yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Muhammet Yakut ise Dilan-Engin Polat çifti hakkında inanılmaz bir iddiada bulunuştu

Yakut’un ‘Engin Polat ile Dilan Polat ne iş yapıyor biliyor musun? Mail order yapıyor kuyumculuk üzerine…” diyerek ünlü çiftin kara para akladığını öne sürmüştü.

Her yeni iddia sonrası ortalık karıştıkça karıştı. Sosyal medyada yayınlanan yeni bir videoda Engin ve Dilan Polat çiftinin tetikçi tutturup birkaç ismi vurdurmak istedikleri ileri sürüldü.

Sisi lakaplı Seyhan Soylu dün akşam öyle bir iddia ortaya attı kı… Sisi “Dilan-Engin Polat çiftinin bir kişiyi kapısının önünde vurdurduğunu ve ‘Dilan Polat’ın selamı var’ dedirttiğini” söyledi.

Tetikçi iddialarının alıp başını yürümeye başladığı anlarda, güzellik merkezi sahibi şarkıcı Banu Parlak’ın paylaşımı ortalığı yeniden karıştırdı.

Sosyal medya hesabından bir video yayınlayan Banu Parlak, Polat çiftinin tetikçi tutturduğunu ve kendisiyle beraber birkaç kişiyi daha vurdurmak istediğini söyledi.

Yayınlandığı an olay olan videoda Dilan ve Engin Polat’ın tetikçi tutturup birkaç kişiyi vurdurmak istedikleri, tetikçi olan kişinin bu teklifi kabul etmeyince de çocuklarının yanında silahlı saldırıya uğradığı ileri sürüldü.

Banu Parlak sosyal medya hesabından paylaştığı videoda “Dilan Polat ile bundan 2 sene öncesine kadar aramızda yaşanan husumet nedeniyle bana İstanbul’dan ret aldıkları için Niğde’den 38 gün hapis cezası aldırmışlardı” dedi.

”Bu karar adalet yerini bularak bozuldu, ilk husumetimiz ise ben güzellik merkezi açtığımda başlamıştı ‘benim güzellik merkezim varken sen nasıl güzellik merkezi açarsın’ diye sonrasında olaylar kapandı. Ben kapandı sanmışım bunlar oturdukları semtte bir gencin parasını alarak borç adı altında bu parayı geri vermek için Banu Parlak’ı vurmayı şart koşmuşlar çocuk da yapmamış.’

“Daha sonra çocuğu içeri aldırıyorlar çocuk çıkınca çocuğa sıktırıyorlar dün akşam bacağından vuruluyor çocuk ve kendisi bana ‘Banu Parlak’ı vur dediler ben vurmadım.”

”Bu sebepten dolayı paramı vermediler bir de üstüne beni çocuklarımın önünde Dilan Polat ve Engin Polat’ın selamı var diye vurdurdular.’ Bu konu ile ilgili kişi sosyal medyadan paylaşım yaptı”

”Bu çocukta vurulduktan sonra ben artık can güvenliğim olmadığından dolayı başıma bir şey gelirse sorumlusu onlardır.”

Parlak aynı zamanda, ‘Bazı söylemler dolaşıyor günlerdir bir gencin çıkıp iddia ettiği şeyler üzerine can güvenliğimin olmadığını düşünüyorum. Ben tek başıma çocuk büyütüyor ayakta duruyorum. Bir anneye silah ile vurdurmak istemek ne demek. Başıma bir şey gelirse sorumlusu Dilan Polat ve Engin Polat’tır. Kamu oyununa duyurulur. Adalet gerekeni yapacaktır. Yasal süreçten hepinizi haberdar edeceğim…’ ifadelerini kullandı.

”Bazı söylemler dolaşıyor günlerdir bir gencin çıkıp iddia ettiği şeyler üzerine can güvenliğimin olmadığını düşünüyorum.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx